Hakkımızda

ALAN ADI İŞELMLERİ

Alana adları firmaların kendilerine özgün seçmiş oldukları bir internet ismidir. Alan adlı işlemleri olarak bir firmadan seçip alan adı beğendikten sonra ücretini ödediğiniz taktirde size yönlendirilmiş ve satıştan kalkmış olacaktır. Alan adınızı aldıktan sonra hostinge yönlendirme yaparak web sitenizi alan adınızın altına yönlendire bilirsiniz. Alan adı çok önemli bir seçimdir alan adınızı alırken dikkat etmeniz gerek sektörel mi ? yoksa firma ismi üzerinden mi? Seçim yapacaksınız.

Devamını Oku

Denizli Yazılım

İnternet siteleri firmaların artık vazgeçilmez bir tanıtım unsurlarından birisi güncellenmiş Google algoritmalarına takip eden ve bununla ilgili yazılım kodlarında hazır template ya da hazır kodlar üzerinden web site tasarım veya web site yazılım istenen noktalara gelmiyorsun listeler olarak Özgün tasarım ve hazır template kullanmadan hazır bir kod kullanmadan yazılan web sitelerin seo'ya uyumlu olduğunu artık günümüzde herkes bilmektedir.

Herhangi bir kurum kuruluş ve firmaların kendilerine müşterilere tanıtabilmek amaçları ile Ulus ve uluslararası internet üzerinden müşterilerine ve daha çok müşteri potansiyelini arttırabilmek amaçlı yapmış oldukları iş ve iş imkanlarına tanıttıkları ağ ortamına web sitesi denir ve bunun ulaşım suresindeki zaman dilimine web tasarım nedir.

profesyonel web tasarım firmaların bilindiği üzere sanal alem ve internet ortamında duyulan bir web sitenizin olması demek insanların sizlere daha kolay ulaşım sağlayabilmesi demektir. İnsanlar artık eskisi gibi dışarıdaki esnaflardan ve firmalardan teklif almak için tek tek gezmek zorunda değiller. İnternet ortamında firmalardan teklifler alıp onların şirket hakkındaki iyi veya kötü yorumlarını toplayıp değerlendirmesi daha kolay ve basit geliyor. İnsanlar şu anki çağımıza göre İnternet üzerinde ki portföyüne bakarak değerlendirmelerini sağlaya biliyorlar. Bu yüzden firmaların bu ucu açık platformun içinden seçilen bir web sitesinin olmasını istiyorsa web tasarımının düzgün ve kullanışlı mobil uyumlu bir web site düzenlettirmesi gerekiyor.

SEO

Seo web sitenizin sıralamaya ve istediğiniz kelime bazlarında arama motorlarında çıkmanız için yaptırmanız gereken çalışmaya seo çalışması denir. Başlı başınca web sitenin ziyaret anlamında müşteri giriş ve çıkışlarını çoğaltmaya denir. Kelime bazları belirledikten sonrasından aylık yada haftalık olarak belli başlı bir ücret karşılığında çalışmalara başlanır. Alan adınız ne olursa olsun sitenin üzerinde çalışma sağlanmadığı taktirde siteniz istediğiniz kelimelerde sıralamaya çıkmaz. Uzman olmasan bu işi hakkıyla yapmayan firmalarla anlaşmanız sizin dezavantajınız olacaktır çünkü sizden aldıkları paranın karşılığı olar sizlere elle görülür bir çalışma yaptıramazlar.

Ücretlendirilme yapılacak işleme göre değişmektedir. Haftalık ve aylık olarak ücretlendirilme yapılır ve ücret kısmı müşteriye ve yapılacak işe göre netleştirilir. Müşteri ne kadar bir zamanda ne kadar bir yol ilerlemek istediğine bağlı olarak hesaplamalar ve yapılması gereken işlemler göz ününde bulundurulur müşteriye sunulur. Taban fiyat olarak haftalık 500 TL’den başlamaktadır bu fiyatın altında yapılan seo çalışmalarından bir fayda göremeyeceğinize kanaat getire bilirsiniz. seo başlı başınca bir uzman gerektiren bir çalışma sitilidir.

Arama motorları sizin dijital dükkanınız

0 Yapılan projeler
0 Özel yazılım
0 Web tasarım
0 Yıllık deneyim

Müşteri Yroumları

Müşterilerimizin