bİze UlaŞIn

0850 304 88 19 Çalışma Saalerimiz: 09.00 - 17.00

Web siteleri

Kuruluşların kendi pazarlarını oluşturdukları internet portalında ki platformda yer almasını sağlar. Sektörel olarak müşteri alanını geliştirip kendi pazarlarını sal alemde oluşta bildiği bir tür satış ve pazarlama olarak kullanılan sitelere denir. Web site oluşumundan bitişine olan zaman dilimine de web tasarım denir. Oluşum süresindeki mimari yapısını müşterinin istekleri ve öneri olarak gösterdiği sitelerin alt yapısını araştırarak yapılması müşterinin beğeneceği ve pazarında kuvvetli bir alacağı anlamına gelir. Biz DNZ yazılım olarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve faydalı ola bilmek için sizin isteğiniz doğrultusundaki mimari yapıya daha neler kata bilir diye düşünüp bir haftalık araştırma yapıp sizlere öneriler sunduktan sonra işlemlere bir an önce başlarız ve en fazla dört gün içinde teslim etmiş aktif bir şekilde çalışan sitenizi size teslim etmiş oluruz.


WEB SİTELERİ İÇİN ÖNEMLİ OLANLAR

Web sitesi kurulurken içerik ve görsellik çok ön planda olması gerekiyor. Siteye giren okuyucu kitlesinin aramış olduğu soruların cevaplarını bula bilmesi bu cevaplarında kısa net cevaplar olması okuyucunun yorulmadan arama çabasına girmeden cevabını ala bilmesi kişinin o siteyi hem önermesi için hem de bir daha bir cevap almak için siteyi ziyaret etmesi için güzel bir avantaj olacaktır. Tasarımın mimarisini özgün ve farklı olması gerekir çünkü ardık kullanıcılar farklılık arıyor ve belli başlı farklılıklar müşteri potansiyelinizi mutlaka artıracaktır. Web tasarım aşamasındayken ince eleyip sık dokursanız sizin daha sonra karşınıza çıkabilecek sorunları ortadan kaldırmanız sizin artı bir yönünüz olur ve başınız sonradan ağrımamış olur. Web siteniz yayına geçtiği zaman bütün güncel kullanılan tarayıcılardan ön izleme yapılması gerekiyor her tarayıcı da bir çıkmaya biliyor bazen.

Sıkça sorulan sorulara cevap olarak kısa ve açıklayıcı olarak yanıtlar vereceğiz!

 • Web sitenin amacı ?
 • Web sitenin sanal ortamda tanıtım ve müşteri potansiyelini artırmak amaçlı başta gelmek üzere (Mozilla Firefox, Chrome, Internet Explorer, Safari, Opera, Yandex) gibi arama motorlarında yayına girmek ve yayında kalmak üzere mimarisi oluşturulmuş kodlara web site denir.

 • Web site içeriği özgün içerik mimarisine sahip olmalı mı ?
 • web sitesinin içeriğini oluştururken. izah etmek istediğiniz konu dışına çıkmamayı dikkat ederseniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır .

 • HAZIR WEB SİTENİN ARTI YÖNLERİ
 • - Nasıl bir web sitesine sahip olacağınızı bilirsiniz sadece içerikleri değiştirmeniz gerekir.

  - Hızlı bir süreç içinde web site mimarinizi sağlamış olursunuz.

  - Düşük bir maliyete fazla sermaye gerekmeden web site sahibi ola bilirsiniz.

  - Alternatif çok olduğu için web site sahibi olmak isteyen müşterilerin kendilerine uygun olanı seçip hazırlaması daha kısa süreçte elde etmesi demektir

  - Çok kez test edildiği için hata çıkma olasılığı düşüktür.

 • HAZIR WEB SİTELERİNİN DEZAVANTAJLARI

- Alınan temanın başkaları tarafından daha önce alınmış ve kullanılıyor olması güzel değildir.

- Sınırlı bir şekilde içerikleri değiştire bilirsiniz.

- Sitenizin içindeki fotoğrafları düzenlemek için hem bilgi sahibi olmanız hem de programlara ihtiyacınız vardır.

- Temaların arama motorlarını hepsine uyumlu olmamış olma ihtimali çok yüksektir.

- Hazır kodlar üzerinden yönetim paneli kurdukları için güvenlik alt safada olması her hangi bir saldırıda zarar görmesi yüksektir.

- Türkçe olarak destek yardım almanız imkansızdır.

WEB SİTESİ İLE İLĞİLİ ÇALIŞMALARIMIZ

KOD MİMARİSİ

Hazır olmayan baştan aşağıya elle ve özgün bir kod tasarımına kod mimarisi denir.

YÖNETİM PANELİ

Müşterinin kendi sitesini yönete bileceği kullanım alanına yönetim paneli denir.

DENEYİMLİ KADRO

Bu alanda deneyim kazanıp bu işin okulunu bitirmiş sertifikalı elemanlarımızla hizmetinizdeyiz.

ARAMA MOTORU OPTİMASYONU

Arama motorları tarafınca kelime örümceklerinin rahat bir şekilde geze bileceği bir sitem üzerenden çalışıyoruz.