bİze UlaŞIn

0850 304 88 19 Çalışma Saalerimiz: 09.00 - 17.00

Web Tasarım

İnternet siteleri firmaların artık vazgeçilmez bir tanıtım unsurlarından birisi güncellenmiş Google algoritmalarına takip eden ve bununla ilgili yazılım kodlarında hazır template ya da hazır kodlar üzerinden web site tasarım veya web site yazılım istenen noktalara gelmiyorsun listeler olarak Özgün tasarım ve hazır template kullanmadan hazır bir kod kullanmadan yazılan web sitelerin seo'ya uyumlu olduğunu artık günümüzde herkes bilmektedir.

Herhangi bir kurum kuruluş ve firmaların kendilerine müşterilere tanıtabilmek amaçları ile Ulus ve uluslararası internet üzerinden müşterilerine ve daha çok müşteri potansiyelini arttırabilmek amaçlı yapmış oldukları iş ve iş imkanlarına tanıttıkları ağ ortamına web sitesi denir ve bunun ulaşım suresindeki zaman dilimine web tasarım nedir.

Profesyonel web tasarım anlamında sizlere fikirlerimizi sunmak istiyoruz!

profesyonel web tasarım firmaların bilindiği üzere sanal alem ve internet ortamında duyulan bir web sitenizin olması demek insanların sizlere daha kolay ulaşım sağlayabilmesi demektir. İnsanlar artık eskisi gibi dışarıdaki esnaflardan ve firmalardan teklif almak için tek tek gezmek zorunda değiller. İnternet ortamında firmalardan teklifler alıp onların şirket hakkındaki iyi veya kötü yorumlarını toplayıp değerlendirmesi daha kolay ve basit geliyor. İnsanlar şu anki çağımıza göre İnternet üzerinde ki portföyüne bakarak değerlendirmelerini sağlaya biliyorlar. Bu yüzden firmaların bu ucu açık platformun içinden seçilen bir web sitesinin olmasını istiyorsa web tasarımının düzgün ve kullanışlı mobil uyumlu bir web site düzenlettirmesi gerekiyor.

Profesyonel web tasarım da neler olması gerekiyor?

Profesyonel web tasarım başlıca bir kaç şeyden oluşmaktadır. seo’ya uyumlu güvenlik aşamalı ve müşterinin daha kolay kullana bileceği zorluk çekmeden istedğini elde ede bileceği bir wep site olmasi gerekiyor. Tabi bunları sağlayacak ekip de çok önemli bir pay alıyor. Bu işle ilğili deneyimli veya bu işin mezunu olmuş insanların yani işin erbabı olmuş kişilerin elinde olması lazım. Her hangibir sıkıntı da web sitenin arkasın da durup anlık olarak çözüme ulaştırması gerekiyor. Firmalların dikkat etmesi gereken en önemli unsurda yönetim paneli ile sizlerim site icerisindeki basit değişikleri elde ede bilmesidir. Web sitenize yeni tanıtımlar yada video fotoğraf gibi eklentileri sizlerin kolayca yapa bilmesi amaçlı yazılan ayrı bir kod türüdür. Günümüz gereği yada şartları kod kavramı artık her geçen gün artmaktadır. Yeni yazılım dilleri yeni terimler web tasarım uzmanlarının işini kolaylaştırmaktır.

Web tasarım kelimesi firmalar tarafından çok bütce olarak adlandırılan bir kavram olmuştur. kuruluş tarihinden sonra artık her firma kende alan adı üzerinden web tasarımını yaptırmak için alanın da iyi olan bir şirket kuruluşlarını bulup hem düşük sermaye ile büyük kazanç elde etmek için iyi bir araştırma Yapması gerekiyor. Web tasarım geniş bir kategori olarak hizmet verilen bir sektördür. Firmaların düşmüş oldugu ortak tuzaklarından bir tanesi hazır olarak sunulan site sihirbazıaltında çalışan web tasarim hizmetleri gibi yerlerden bu işi yapa bileceğine inanıyorlar ve maliyeti çok düşük sadece var diye bilmek için açılan bir web site sahibi oluyorlar.

WEB TASARIMDA YAPILMASI GEREKENLER

YAZILIM DİLLERİ

Quisque in metus nibh. In hac habit asse platea dictumst. Curabitur eu lor em ac lacus laoreet auctor.Yazılım dili günümüzde çok duyduğumuz PHP, HTML, CSS kodları olarak bilinen web tasarım işinde devamlı kullanımda olan yazılım dilleridir.

PROJELENDİRME

Projelendirme olarak departmanımızdaki arkadaşlarımızı görsel renklerini ve site içindeki dizayna bakmaktadır .

PROGRAM DİLLERİ

Program dilleri yazılım dili ile birleşerek olur yalnız ana temeli olarak javascript olması gerekiyor. Program dilleri yazılım dillerine nazaran biraz daha zor olsa da yazılım işi ile uğraşan her firmanın bilmesi gereken bir dildir.

TASARIM MİMARI

Tasarım mimarisi bölümümüz web tasarım dediğimiz yani bir web sitenin oluşum aşamasındaki yazılım uzmanlarımızın bulunduğu. Kodlama ve seo çalışmalarını yaptığımız bölümümüzdür.